Uwaga! Nasz miesięcznik od dnia 21 lipca 2022 r. nie jest już widziany za pomocą protokołu https i jest obsługiwany zwykłym http. Redakcja nie przedłużyła usługi SSL dla miesięcznika z powodu wzrostu kosztów jego utrzymania. 

 

ZESPÓŁ REDAKCYJNY

 

Janek Jackowicz Korczyński 
redaktor naczelny / wydawca

☏ +48 500 025 686 |  ✉ redakcja@e-kreatywni.eu

  

Aleksandra Pliszka
zastępczyni redaktora naczelnego
✉ aleksandra.pliszka@e-kreatywni.eu

 

  

 

Nadia Zielińska
zastępczyni redaktora naczelnego
✉ nadia@e-kreatywni.eu
  

  

Marysia Tymczuk 
(zastępczyni redaktora naczelnego)

 ✉ marysia@e-kreatywni.eu

 

Justyna Luszyńska
(
redakcja literacka)

 

Kasia Dominik
(redakcja literacka)

 

Dagmara Leszkiewicz
redaktorka

 

Aga Kuczyńska
redaktorka

  ✉ aga@e-kreatywni.eu

 

Dominika (DodoDan) Danieluk
redaktor
ka

 

Zuzanna Kobierska
redaktorka (dział muzyczny)

  ✉ zuza@e-kreatywni.eu

 

Jakub Wróbel
redaktor

  

 

Zuzia Hofman
redaktorka

  

 

Aleksandra Konieczna
redaktorka

  

 

Celina Bulińska
redaktorka (redakcja sportowa)

  

 

Julia Mia Smuczyńska
redaktorka 

  

 

Julka Kabowska
redaktorka 

  

 

Martyna Kozłowska
redaktorka

  ✉ martyna@e-kreatywni.eu

  

  

Julia Szczawińska 
redaktorka (redakcja sportowa)

  

  

Kasia Chudziak 
redaktorka 

на солідарність з Україною  | solidarni z Ukrainą | солидарны с украиной

DZIENNIKARZE STAŻYŚCI

Europejska Młodzieżowa Agencja Informacyjna (EYIA -  European Youth Information Agency) jest projektem edukacyjnym realizowanym od 2007 r. miał on na celu rozwijanie kompetencji cyfrowych oraz miękkich kompetencji społecznych poprzez aktywność internetowego dziennikarstwa.

Od 2016 roku projekt akredytowany jest do redakcji naszego miesięcznika.

Wyróżniający się w EYIA młodzi dziennikarze w uznaniu ich kreatywności i aktywności  mogą uzyskać formalny staż w redakcji miesięcznika. 

graficzny identyfikator działu FELIETONY

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation