Świąteczne dźwięki i nasze życzenia świąteczne...

Drukuj

 

Chcemy złożyć Wam życzenia w imieniu całej redakcji. Życzymy Wam, żeby te święta były dla Was zdrowe, radosne i spokojne. Niech ten czas upłynie Wam w cudownej atmosferze z najbliższymi. Zdrowia, bo tylko zdrowy żołądek może przyjąć tyle porcji babcinego sernika. Pogody ducha na każdy kolejny dzień. Wiary w siebie, swoje cele i motywacji do spełniania marzeń.
W tym roku, zamiast życzeń, które zawsze składa się dość pokracznie, choć prosto z serca zostawiamy Was z krótkim nagraniem o świątecznych dźwiękach. Nagranie miało być dłuższym słuchowiskiem z wieloma głosami – ostatecznie przybrało formę życzeń od nas – dla Was. I o tym pamiętajcie, że życie nie zawsze jest takie jakbyśmy sobie życzyli i czasem wiele naszych planów wychodzi zupełnie inaczej, ale to nie znaczy, że tak jest gorzej. Pozwólcie sobie czasem wrzucić na luz. 
Wesołych Świąt! <3
Osobom, które swoim głosem wprowadziły świąteczny klimat ślicznie dziękujemy! :)

W imieniu Redakcji:
Joanna Radzio

 


W nagraniu wykorzystano wersję instrumentalną kolędy Jezus Malusienki udostępnionej przez Studio ACCANTUS na Licencji Creative Commons i dostępnej wraz z innymi kolędami w serwisie WIKIMEDIA.