Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej Mutuus) ISSN: 2564-9583
pozytywni-kreatywni-solidarni | positive-creative-solidarity |позитивная-творческая-солидарность 

obecnie numer 30 jest REDAGOWANY, jego redakcja zostanie zamknięta w dniu 1 września 2019 r.
  >>> w układzie tematycznym
  >>> w układzie chronologicznym
  >>> w układzie alfabetycznym 
  >>> popularność

  >>> zobacz wcześniejsze numery

UŚMIECH DLA PRZYSZŁOŚCI: Lozanna 5-9 sierpnia 2019 r.

W Lozannie (Szwajcaria) odbyło robocze spotkanie młodych ekologicznych z całego świata: SMILE FOR FUTURE. Uczestniczyło w nim ponad 450 uczniów związanych ze Szkolnymi Strajkami Klimatycznymi z 38 krajów. Spotkanie nie miałi charakteru otwartego ale organizatorzy zadbali o relacje internetowe ze spotkania. 
Gorąco polecamy specjalnie przygotowaną stronę pod adresem: 

https://smileforfuture.eu/

Na stronie można jast dostęp do szczegółowych relacji z meetingu w Lozannie. Oprócz bloga z obszernymi informacjami dostępne są również linki do filmów. Uruchomiono również na specjalnie na tą okazję Radio Internetowe oraz odostępniono podcasty tego radia.

Polskie Media wstrząsane bieżącymi sprawami w Polsce nie wspominały o tym spotkaniu. Podejrzewamy, że również nie wiedzieli o nim polscy liderzy szkolnych strajków klimatycznych. 

Nasza redakcja dowiedziałA się o młodzieżowym meetingu w Kozannie z Instagrama dzięki Grecie Thungerg:


'ResponsiveMedia' plugin by Geoff Hayward.

Nasza redakcja nie zdążyła się zorientować czy w spotkaniu w Lozannie uczestniczył jakiś przedstawiciel polskiej młodzieży - sprawdzimy to. Jeśli jednak NIE UCZESTNICZYŁ to czas podnieść alarm. Dlaczego? Bo wyjazd do Lozanny na meeting nie generował żadnych kosztów. Organizatorzy zapewniali zakwaterowanie oraz zwrot kosztów podróży (!!!) Zobacz: https://smileforfuture.eu/travel-refunds/

W najbliższych dniach zamierzamy napisać ALARMISTYCZNY felieton (lub nagrać spot) na temat niewiedzy polskiej mlodzieży na temat możliwości jakimi  mogą dysponiwać . Umieścimy wtedy odpowiedni link do tego felietonu. 

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation