Agata Machnicka recytuje Ptasie Radio / EYIA 2008

 

 

Z archiwum EYIA (2008 r.)


Gala Finałowa 1 Trójmiejskiego Festiwalu Piosenki i Poezji Angielskiej oraz Konkursu Lubię Poezję w Starym Ratuszu w Gdańsku. Gdańsk, 2008 r.

Młodziutka Agatka, brawurowo recytująca wiersz pewnie już dzisiaj jest dorosłą kobietą. Ciekawe, czy jeszcze pamięta swój sukces na festiwalu w 2008 r.

Festiwal został zorganizowany z inspiracji i pod kierunkiem nauczyciela j. angielskiego z Zespołu Szkół Społecznych STO w Gdańsku Kubę Zaleskiego.

Tu fragment retransmisji przeprowadzonej przez młodzież z projektu e-Kreatywni oraz Radia Wolne Dolne Miasto w VI LO w Gdańsku, która były zalążkiem powstania w następnych latach szerszego projektu EYIA.

  • Koordynator projektu oraz ekipy reporterskiej: Jan Jackowicz-Korczyński.
  • Kamera: Joanna Ostrowska

UWAGA! Nagranie jest słabej jakości technicznej. W tamtych latach technologia FLASH była jedyną jaka umożliwiała opublikowanie filmu na stonach internetowych. Konwersja nagrania na format FLV odbywała się niestety kosztem jakości filmu. W archiwum EYIA nie zachował się oryginalny format nagrania a poniższy film jest kopią wersji pozyskanej z gorszego formatu wersji sprzed 10 lat.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation