на солідарність з Україною  | solidarni z Ukrainą | солидарны с украиной

Magdalena Tobiasz-Dawidowicz


 

W życiu warto robić to co się lubi. Więc to robię. Do szczęścia potrzebuję kreatywności, sposobu, na wyrażenie siebie. Jednym z takich sposobów jest dla mnie fotografia, którą się zainteresowałam na studiując w Instytucie Sztuki w Krakowie. Tam tez skończyłam specjalizację z  fotografii.

Od tej pory często sięgam po aparat starając się uchwycić w kadrze to co piękne i interesujące w otaczającym świecie a szczególnie w ludziach.

Moje zdjęcia były prezentowane na wystawach w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie, a także w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa.

Fotografie mojego autorstwa były nagrodzone m.in w konkursie Lubelskich Teatrów Tańca "Taniec - energia duszy i ciała" - II miejsce oraz wyróżnienie. Ponadto zdobyłam wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Jeden Dzień z życia miasta Krakowa".

Odkąd zostałam mamą odkryłam jak cudownym tematem fotografii jest dziecko. Obecnie fotografia to również mój sposób na życie. Specjalizuję się w fotografii ślubnej, dziecięcej, rodzinnej oraz kobiet w ciąży. Wykonuję również sesje portretowe, glamour, buduarowe. Jako odskocznię realizuję również projekty z fotografii modowej, beauty, artystycznej.

    graficzny identyfikator działu FELIETONY

    Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation