на солідарність з Україною  | solidarni z Ukrainą | солидарны с украиной

Zuzanna Majiczek

 

Przyszłam na świat w Bielsku-Białej w 1998 roku. Piszę odkąd pamiętam - już w dzieciństwie podejmowałam się pierwszych prób literackich – książek dla dzieci, opowiadań, wierszy, pamiętników, dzienników. Pisanie zawsze było dla mnie ucieczką od rzeczywistości i sposobem na kreowanie własnej. Ujściem dla emocji, którymi czułam potrzebę podzielenia się.

Interesuję się literaturą, filmem oraz muzyką. Jestem zafascynowana historią ogólną oraz kulturą żydowską. Staram się być na bierząco z modą, sztuką, a nawet polityką.

W szkole średniej byłam jedną z redaktorek magazynu "Corniszon" i pomysłodawczynią jego nazwy. Publikowałam na jego łamach felieton filmowy oraz niektóre prace fotograficzne. W roku 2014 razem z całą grupą fotograficzną naszego liceum zajęłam pierwsze miejsce w konkursie "Szeroki Kadr" za multiekspozycję.

W roku 2016 zdobyłam pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez Akademię Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej - "O Laur Mistrza. Interpretacja wiersza Czesława Miłosza".

W roku 2017 zajęłam drugie miejsce w konkursie organizowanym przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Bielsku-Białej - "Inny - Obcy?" za esej oraz prezentację multimedialną.

W 2017 roku rozpoczęłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna.graficzny identyfikator działu FELIETONY

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation