на солідарність з Україною  | solidarni z Ukrainą | солидарны с украиной

Dawid Łasiński

Jestem nauczycielem chemii z ponad 10 letnim stażem. Uczyłem głównie w gimnazjum, ale również w szkole podstawowej, zawodowej, technikum i liceum, normalnie wszędzie gdzie się da. W związku z tym mam spore doświadczenie i co najważniejsze – praktykę w tym jak zainteresować chemią i jeszcze na dodatek skutecznie jej nauczyć.

Ważne jest też to, że uwielbiam nowoczesną technologię i się jej nie boję. Dlatego moje umiejętności wykorzystałem projektując koncepcję Pana Belfra – nauczyciela z Internetów. Podstawowym impulsem do startu była chęć ułatwienia moim uczniom nauki tego, niestety niezbyt łatwego przedmiotu. W ciągu 3 miesięcy nagrałem cały cykl lekcji chemii do gimnazjum, który będzie również aktualny w szkole podstawowej.

Dzięki moim działaniom mam na koncie kilka ważnych dla mnie osiągnięć pedagogicznych. Przyjęto mnie do zacnego grona SuperBelfrów RP, zrzeszającego chyba największych EDUWARIATÓW w Polsce, no a dzięki otwartości na nowoczesną i nieszablonową szkołę otrzymałem, jako jeden ze 122 nauczycieli w Polsce, tytuł Microsoft Innovative Education Expert.

SuperBelfrzy

MIEE

 

Komunikuję się z wami głównie przez mój fanpage na Facebooku i kanał na Youtube, możesz też mnie bliżej poznać przez Instagrama.

  

Proszę Cię powiedz swoim Ziomalom (kurcze ciekawe, czy tak się jeszcze mówi ? ), że jest taki ktoś w necie i nazywa się Pan Belfer i że lubi uczyć i że dobrze (mam nadzieję) tłumaczy chemię i nie tylko.

To co, mogę na Ciebie liczyć? Myślę, że tak a tymczasem zapraszam Cię na moją kolejną transmisję lekcji chemii na żywo, więcej szczegółów o czym i kiedy dowiesz się z moich mediów społecznościowych.graficzny identyfikator działu FELIETONY

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation