на солідарність з Україною  | solidarni z Ukrainą | солидарны с украиной

Przemek Staroń

Psycholog i kulturoznawca. Specjalista szkoleń biznesowych opartych na metodach kreatywnych. Nauczyciel filozofii i etyki w LO, członek grupy Superbelfrzy RP Eduzmieniacze. Założyciel i koordynator Grupy Feniksa.

Pracę z grupami rozpoczął jeszcze jako licealista w 2004 roku - szkolenia dla biznesu prowadzi od 2009.
Umiejętnie łączy dwa obszary swojej specjalizacji - jako kulturoznawca pracuje w II LO im. Bolesława Chrobrego w Sopocie, nauczając etyki, filozofii oraz wiedzy o kulturze; jako psycholog pracuje w Zakładzie Psychologii Wspomagania Rozwoju SWPS, Sopockim Uniwersytecie Trzeciego Wieku i Centrum Rozwoju Jump. Jest kierownikiem projektów z zakresu wspierania rozwoju młodzieży, bezrobotnych, osób starszych, niepełnosprawnych, osadzonych w zakładach karnych.
Współautor nagrodzonego przez Komisję Europejską projektu międzypokoleniowego Kwiaty Europy. Nominowany do tytułu Nauczyciel Roku. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów, Marszałka Województwa Lubelskiego, trzykrotny stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W ciągu ostatnich 2 lat był także tutorem 8 finalistów i laureatów Olimpiady Filozoficznej.
Jest członkiem zespołu eksperckiego w Centrum Prasowym SWPS – regularnie wypowiada się w mediach regionalnych, ogólnopolskich i zagranicznych, popularyzując wiedzę psychologiczną i kulturoznawczą. Ekspert i bloger w czasopiśmie Psychologia w Szkole. Konsultant książek psychologicznych i edukacyjnych w PWN.
Już jako siedemnastolatek zdobył certyfikat Cambridge Young Enterprise International Examination. Mówca TEDx Sopot. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu i Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.
W Centrum Rozwoju Jump prowadzi poradnictwo psychologiczne i life coaching oraz warsztaty i szkolenia z zakresu myślenia kreatywnego, arteterapii, komunikacji i budowania zespołu. Zakochany we wszelkich nieszablonowych formach transferu wiedzy i umiejętności. Prywatnie miłośnik rejsów, lotów, muzyki, opowieści, gier, zagadek, komiksów, kina i – przede wszystkim – nieustannego zdumienia światem.graficzny identyfikator działu FELIETONY

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation