на солідарність з Україною  | solidarni z Ukrainą | солидарны с украиной

Adrianna Krupińśka


Mam na imię  Adrianna. Od zawsze interesowałam się pisaniem, już jako dziecko lubiłam pisać opowiadania, a za jakiś czas do moich największych zainteresowań dołączyła literatura. Interesuję się również filmem, muzyką i językami obcymi. Uwielbiam podróżować i dzięki temu poszerzać swoje horyzonty. Jestem uparta w dążeniu do zrealizowania swoich marzeń i mam nadzieję, że w przyszłości moja praca będzie ściśle powiązania z moimi pasjami.

Ulubione cytaty:

"Na świecie są dwa rodzaje ludzi – tacy, którzy mnie lubią i tacy, którzy mogą iść do diabła."

"It was the five of us against the world!"

,,Kłamstwo może wygrać sprint,ale to prawda wygra cały maraton"

,,Jeśli chcesz naprawić świat, najpierw musisz przyjrzeć się sobie i zmienić się. Zacznij od tego gościa, którego widzisz w lustrze – czyli od siebie! " 

,,Jeśli jesteś kochany w momencie przyjścia na świat, a także w tym, gdy odchodzisz, to jest OK. Wtedy wszystkie inne rzeczy, które wydarzyły się w Twoim życiu, nie stanowią już problemu..."

,,W świecie pełnym nienawiści ciągle musimy mieć nadzieję. W świecie pełnym zła, wciąż musimy być pełni otuchy. W świecie pełnym rozpaczy, nadal musimy mieć odwagę, by marzyć. W świecie zanurzonym w nieufności, my ciągle musimy mieć siłę, by wierzyć."

Facebook: https://www.facebook.com/ada.sara.krupinska


Adrianna współpracuje z Europejską Młodzieżową Agencją Informacyjnną. W latach do sierpnia 2016 r.  była członkiem zespołu redakcyjnego internetowego Miesięcznika WOBEC (archiwumwobec1-23.eu). 

graficzny identyfikator działu FELIETONY

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation