на солідарність з Україною  | solidarni z Ukrainą | солидарны с украиной

Witold Kołodziejczyk

 

Absolwent filologii polskiej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Słupsku oraz filozofii w Polskiej Akademii Nauk. Z STO związany od 1990 roku, obecnie członek Samodzielnego Koła Terenowego nr 68 w Słupsku.

Redaktor naczelny miesięcznika „Edukacja i Dialog”. Autor licznych publikacji promujących innowacje w zarządzaniu oświatą, m.in. współautor raportu „Jak będzie zmieniać́ się̨ edukacja? Wyzwania na polskiej szkoły i ucznia” (Instytut Obywatelski, 2011) oraz autor książki „Gra o szkołę̨. W poszukiwaniu zasad zarządzania w nowych czasach” (2002).

Członek Fundacji „Rodzice Szkole”, wiceprzewodniczący Słupskiej Rady Edukacyjnej, ekspert w Ośrodku Analitycznym Think Tank. Twórca Collegium Futurum w Słupsku – szkoły przyszłości (2010) i pierwszej w Polsce szkoły on-line (2002). Trener kadry kierowniczej oświaty. Członek e-redakcji portalu Edunews.pl, mentor w Apple Education Mentor oraz ekspert i trener Apple Education Strategic Planning. Prowadzi eksperckiego bloga: edukacjaprzyszlosci.blogspot.com.  

Jest aktywnym członkiem grupy SUPERBELFRZY RP EDUZMIENIACZE.


graficzny identyfikator działu FELIETONY

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation