на солідарність з Україною  | solidarni z Ukrainą | солидарны с украиной

Michał Bober


Absolwent Wydziału Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Opolskiego. Student Instytutu Języka Rosyjskiego im. A.S. Puszkina w Moskwie, oraz wolny słuchacz Państwowej Wyższej Szkoły Estradowo-Jazzowej w Moskwie. Ukończył Menedżerskie Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Współzałożyciel  oraz Dyrektor Generalny Wrocławskiego Teatru Tańca. ( teatr.dance )

Do swoich najważniejszych artystycznych osiągnięć zalicza SuperDebiut podczas 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, finał II edycji programu „X Factor” wraz zespołem Soul City (którego jest założycielem i managerem), finalista New Wave Festival (Łotwa).

Od 2009 roku organizuje krajowe i zagraniczne wyjazdy koncertowe, m.in. Opole Gospel Choir (koncerty: Hiszpania, Francja, Włochy, Niemcy, Polska, Białoruś), oraz innych artystów na terenie Ukrainy, Białorusi, Rosji, Grecji oraz Niemiec. Ponadto organizuje eventy i konferencje dla polskich firm w Polsce i za granicą (Łotwa, Białoruś, Niemcy, Ukraina). W trakcie swojej działalności współpracował z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej.

Związany był z Operą Wrocławską, gdzie jako impresario pracował m.in. przy megawidowisku "Hiszpańska Noc z Carmen - Zarzuela Show", oraz odpowiedzialny był za zapewnienie udziału gościnnych artystów w produkcjach operowych. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach związanych z wymianą handlową z krajami Europy Wschodniej i Zachodniej, zarządzaniu projektami, wdrażaniem i rozwojem nowych produktów i usług na poziomie międzynarodowym, a także PR i marketingu.

Jest korespondentem czasopisma ЕВРОПА.RU, założycielem portalu współczesnej muzyki rosyjskiej muzykarosyjska.pl. Współpracował z Teatrem Arka, obecnie z Wrocławskim Klubem Formaty.graficzny identyfikator działu FELIETONY

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation