на солідарність з Україною  | solidarni z Ukrainą | солидарны с украиной

Olga Rodzik

Nazywam się Olga Rodzik. Jestem biologiem molekularnym, magistrem biotechnologii. Mam 30 lat. Ale to nie jest najważniejsze. Kluczową informacją jest to, że.. lubię uczyć ludzi. Szczególnie interesuje mnie neurodydaktyka, czyli, najprościej mówiąc, jak uczyć w zgodzie z mózgiem. Neurobiologia dostarcza mnóstwo informacji o tym, jak działa ludzki mózg, więc głupotą byłoby nie wykorzystać tych informacji w procesie uczenia (innych i siebie), prawda? Moje zainteresowanie nauczaniem zaowocowało studiami podyplomowymi (przygotowanie pedagogiczne) i prowadzeniem tej strony. Rozwijam też firmę, która prowadzi warsztaty i kursy maturalne dla maturzystów.

Najważniejsze dla mnie jest zainteresowanie ucznia tematem, skłonienie do aktywnego działania, samodzielnego myślenia i przetwarzania treści. Biologia jest nauką o życiu a życie jest przecież tak fascynujące!

Jeśli masz pytania dotyczące nauki, biologii, albo czegokolwiek jeszcze – zapraszam do kontaktu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpracuję z portalem dla maturzystów easymatura.pl <sprawdź tutaj>


Licencja Creative CommonsTen utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.
za: http://paniodbiologii.pl/informacje/

Publikacje: Olgi w naszym numerze:

graficzny identyfikator działu FELIETONY

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation