на солідарність з Україною  | solidarni z Ukrainą | солидарны с украиной

Julia GutowskaJestem Julia - drobna, gadatliwa i pełna pomysłów Jula.

Na co dzień studiuję, a właściwie powoli kończę ostatni już etap studiów magisterskich o tematyce językowej, bo kierunek jaki wybrałam to język angielski. Skoro już mowa o językach, to muszę przyznać, że zawsze były dla mnie największą przyjemnością. Angielski stał się najlepszym narzędziem do komunikacji i zdobywaniu nowych przyjaciół, za to francuski, z którym to udało mi się spotkać w liceum, jest dla mnie czymś tak pięknie dźwięcznym, że to coś cudownego rzec „Bonjour, moi drodzy!”. W sekrecie przyznam Wam się, że troszkę go zaniedbałam ostatnimi czasy, ale ja go na pewno wytrę z kurzu i przypomnę sobie wszystko, oj na pewno!

Jednak to co najbardziej mnie motywuję i pcha do przodu to moje zamiłowanie do fotografii, szeroko pojętej kultury, dbanie o estetykę, kolory czy dźwięki, które nas otaczają. Moi bliscy mówią, że jestem artystyczną duszą i ja się z tym mogę tylko, mili moi, tylko zgodzić. Dostrzegam świat inaczej i wcale się tego nie wstydzę, a doceniam mocno i wierzę, że jest to dar, który budzi się u wrażliwych, pełnego wewnętrznego ciepła osób. Poza tym, kocham morze, kocham jego dźwięk, zapach, smak - to moja arkadia na Ziemi. Tam zabieram swój analogowy aparat i łapię każdą klatkę, która pojawia się przed oczami.

Moje prace  i pomysły znajdziecie na Instagramie pod pseudonimem @gut.jul – to tam zapraszam Was bardzo serdecznie, to tam dzielę się z Wami emocjami moich cudownych modelek i modeli, ich naturalnością oraz autentycznością.

Miło mi być tutaj z Wami i dołączyć do Waszej uroczej społeczności!

graficzny identyfikator działu FELIETONY

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation