на солідарність з Україною  | solidarni z Ukrainą | солидарны с украиной

Izabela Sietejko

Cześć! 

Jestem studentką kierunku pedagogika o specjalności przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie w Białymstoku oraz absolwentką VII Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku o profilu teatralnym.

Jestem przede wszystkim osobą, która ma głowę pełną pomysłów często niestandardowych. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, które mam nadzieję, przydadzą mi się w przyszłej pracy jako nauczyciel. Coraz częściej łapię się na zamiłowaniu do konstruktywizmu, chociaż jeszcze długa droga przede mną, aby opanować pracę tym paradygmatem do zadawalającego poziomu. Moim ogromnym marzeniem związanym z karierą zawodową jest zbudowanie dzieciom miejsca, w którym bez przeszkód będą mogły się rozwijać i odkrywać swoją indywidualność. 

Prócz pedagogiki uwielbiam występowanie na deskach teatru, pasja ta trwa już od szkoły podstawowej, lubię też grać na instrumentach. Jestem samoukiem gry na gitarze i pianinie – niestety jeszcze nie na zadowalającym mnie poziomie! Prócz tego jestem z zawodu Technikiem Usług Kosmetycznych, co znacznie odbiega od moich pozostałych zainteresowań. Mogę zatem stwierdzić, że jestem osobą otwartą na różne perspektywy i nie boję się stawianych przede mną wyzwań!  
Publikacje w naszym miesięczniku:

 

graficzny identyfikator działu FELIETONY

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation