Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej Mutuus) ISSN: 2564-9583
pozytywni-kreatywni-solidarni | positive-creative-solidarity |позитивная-творческая-солидарность 

najczęściej czytane w numerze: 

(UWAGA! Poniższe dane nie są jednoznaczne,  dlatego specjalnie wyświetlamy datę publikacji. Data publikacji ma znaczący wpływ na ilość odsłon każdej pozycji. Poszczególne pozycje publikowane są w różnych dniach danego miesiąca i tym samym starsze mają szansę mieć większą ilość wejść. Po zamknięciu numeru z biegiem czasu różnice te będą coraz mniej znaczące,  ale ranking odsłon nigdy w pełni zrównoważony)

Pokonkursowa antologia poszła do druku

Z radością informujemy, że przekazaliśmy do druku pokonkursowy zbiór opowiadań drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Bolesława Prusa na opowiadanie młodzieży.

Tomik ukazuje się pod redakcją Justyny Luszyńskiej.

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy potwierdzenie, że ksiązka została w drukarni skierowana do produkcji.
Termin realizacji ustalony został na dzień 14 czerwca b.r.


O przygotowywaniu do druku tego tomu pisaliśmy już wcześniej na naszym blogu redakcyjnym tutaj: http://e-kreatywni.eu/index.php/blog/2-kreatywni/767-antologia-pokonkursowa-przygotowanie-do-druku

Każdy z autorów, którego opowiadanie zostało zakwalifikowane do publikacji w tym tomiku otrzyma od wydawnictwa bezpłatnie egzemplarza autorski. Nasza redakcja skontaktuje się drogą mailową z autorami opowiadań w najbliższych dniach i ustali sposób dostarczenia autorskiego tomiku.

Pzrewidujemy w najbliższym czasie udostępnienie również tej publikacji w formie bezpłatnego e-booka.

popularne_nr25

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation