Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej Mutuus) ISSN: 2564-9583
pozytywni-kreatywni-solidarni | positive-creative-solidarity |позитивная-творческая-солидарность 

najczęściej czytane w numerze: 

(UWAGA! Poniższe dane nie są jednoznaczne,  dlatego specjalnie wyświetlamy datę publikacji. Data publikacji ma znaczący wpływ na ilość odsłon każdej pozycji. Poszczególne pozycje publikowane są w różnych dniach danego miesiąca i tym samym starsze mają szansę mieć większą ilość wejść. Po zamknięciu numeru z biegiem czasu różnice te będą coraz mniej znaczące,  ale ranking odsłon nigdy w pełni zrównoważony)

Świąteczne dźwięki i życzenia świąteczne...

 

 

Chcemy złożyć Wam życzenia w imieniu całej redakcji. Życzymy Wam, żeby te święta były dla Was zdrowe, radosne i spokojne. Niech ten czas upłynie Wam w cudownej atmosferze z najbliższymi. Zdrowia, bo tylko zdrowy żołądek może przyjąć tyle porcji babcinego sernika. Pogody ducha na każdy kolejny dzień. Wiary w siebie, swoje cele i motywacji do spełniania marzeń.
W tym roku, zamiast życzeń, które zawsze składa się dość pokracznie, choć prosto z serca zostawiamy Was z krótkim nagraniem o świątecznych dźwiękach. Nagranie miało być dłuższym słuchowiskiem z wieloma głosami – ostatecznie przybrało formę życzeń od nas – dla Was. I o tym pamiętajcie, że życie nie zawsze jest takie jakbyśmy sobie życzyli i czasem wiele naszych planów wychodzi zupełnie inaczej, ale to nie znaczy, że tak jest gorzej. Pozwólcie sobie czasem wrzucić na luz. 

 

 


Wesołych Świąt! <3
Osobom, które swoim głosem wprowadziły świąteczny klimat ślicznie dziękujemy! :)

W imieniu Redakcji:
Joanna Radzio

popularne_nr25

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation