Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej Mutuus) ISSN: 2564-9583
pozytywni-kreatywni-solidarni | positive-creative-solidarity |позитивная-творческая-солидарность 

najczęściej czytane w numerze: 

(UWAGA! Poniższe dane nie są jednoznaczne,  dlatego specjalnie wyświetlamy datę publikacji. Data publikacji ma znaczący wpływ na ilość odsłon każdej pozycji. Poszczególne pozycje publikowane są w różnych dniach danego miesiąca i tym samym starsze mają szansę mieć większą ilość wejść. Po zamknięciu numeru z biegiem czasu różnice te będą coraz mniej znaczące,  ale ranking odsłon nigdy w pełni zrównoważony)

Jaz(z)aśpiewam

W dniu 12 maja w Akademii Muzycznej w Gdańsku odbędzie się koncert absolwentów.

W koncercie wystąpią również związana z naszym miesięcznikiem laureautki tytułu CrEUro - Kreatywny Europejczyk: Pozytywny, Kraeatywny, Solidarny: Karolina Pruś-Adamek oraz Kinga Pruś.

Rozpoczyna on cykl, którym organizatorzy pragną pochwalić się młodymi artystami, którzy przed laty ukończyli Śpiew Jazzowy i Estradowy, a obecnie dzielą się swoim talentem, nagrywają płyty, koncertują, podbijając serca fanów. Mają na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia, wydawnictwa fonograficzne, występy w kraju i zagranicą, a niejednokrotnie uprawiają także zawód nauczyciela śpiewu. Organizatorzy chcą, aby ten cykl miał swoją kontynuację, abyśmy każdego roku mogli podziwiać na scenie Akademii Muzycznej w Gdańsku Naszych Absolwentów, z których AM w Gdańśku jest bardzo dumna !

Wokalistom towarzyszyć będą znakomici instrumentaliści, a na repertuar złożą się w znacznej części autorskie kompozycje Naszych Absolwentów.

Pomysłodawcą cyklu jest ad. dr Krystyna Stańko, która wspólnie z ad. dr Anną Domżalską, przygotowuje ten koncert. Obie Panie od samego początku są pedagogami śpiewu na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa.

Organizator: Wydział IV Akademii Muzycznej w Gdańsku

Kierunek: Jazz i Muzyka Estradowa

Miejsce wydarzenia: Sala Koncertowa w budynku żółtym aMuz

popularne_nr25

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation