Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej Mutuus) ISSN: 2564-9583
pozytywni-kreatywni-solidarni | positive-creative-solidarity |позитивная-творческая-солидарность 

najczęściej czytane w numerze: 

(UWAGA! Poniższe dane nie są jednoznaczne,  dlatego specjalnie wyświetlamy datę publikacji. Data publikacji ma znaczący wpływ na ilość odsłon każdej pozycji. Poszczególne pozycje publikowane są w różnych dniach danego miesiąca i tym samym starsze mają szansę mieć większą ilość wejść. Po zamknięciu numeru z biegiem czasu różnice te będą coraz mniej znaczące,  ale ranking odsłon nigdy w pełni zrównoważony)

KUP KSIĄŻKĘ: Życie Aniołów: Sandra Zarychta

    

 

Sandra Zarychta
ŻYCIE ANIOŁÓW
[zbiór poezji]

 

Copyright © Sandra Zarychta
Łódź,  2018
Wyd.: Miesięcznik Społeczno-Kulturalny
KREATYWNI

(dawniej MUTUUS)  e-kreatywni.eu
WYDANIE 1
102 [4] s., 21x14,8 21 cm.
ISBN: 978-83-950721-2
Druk: POLISH DRUK, 85-758 Bydgoszcz, ul. Przemysłowa 34

 

Dysponentem całego nakładu książki jest jej autorka Sandra Zarychta. Książkę można nabyć bezpośrednio u niej  wypełniając poniższy formularz zamówienia.

Dane zamówienia wysłanym poniższym formularzem przekierowywane są bezpośrednio do autorki książki bez pośrednictwa redakcji naszgo miesięcznika.
Zgłoszenie zamówienia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez autora książki dla celów realizacji transakcji.

Autor deklaruje zwrotnie odpowiedzieć e-mailem na każde złożone zamówienie w celu dookreślenia sposobu płatności oraz dostarczenia nabywanej pozycji książkowej. 


W sytuacji awaryjnej, jeśli autor nie odpowie na zamówienie w przeciągu 6 dni prosimy o powiadomienie o zaistniałej sprawie redakcję naszego miesięcznika. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

popularne_nr25

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation