Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej Mutuus) ISSN: 2564-9583
pozytywni-kreatywni-solidarni | positive-creative-solidarity |позитивная-творческая-солидарность 

najczęściej czytane w numerze: 

(UWAGA! Poniższe dane nie są jednoznaczne,  dlatego specjalnie wyświetlamy datę publikacji. Data publikacji ma znaczący wpływ na ilość odsłon każdej pozycji. Poszczególne pozycje publikowane są w różnych dniach danego miesiąca i tym samym starsze mają szansę mieć większą ilość wejść. Po zamknięciu numeru z biegiem czasu różnice te będą coraz mniej znaczące,  ale ranking odsłon nigdy w pełni zrównoważony)

III edycja KONKURSU LITERACKIEGO

W dniu 20 lutego na spotkaniu roboczym przedstawicieli Fundacji Kultury WOBEC oraz naszej redakcji zapadły decyzje o przyszłości Ogólnopolskiego Konkursu  im. Bolesława Prusa na opowiadanie dla młodzieży (13-26 lat). W minionych latach obyły się pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego dwie edycje tego konkursu.

Ich organizatorem był Miesięcznik Społeczno-Kulturlny WOBEC oraz Fundacja Kultury WOBEC. W drugiej edycji konkursu organizacyjnie zaangażował się w realizację konkursu nasz miesięcznik. W związku z chwilowym zawieszeniem ukazywania się miesięcznika WOBEC na wspomnianym wyżej spotkaniu podjęta  została decyzja o kontynuacji organizowania konkursu. 

Organizacji kolejnej III edycji konkursu podjęła się redakcja naszego miesięcznika, utrzymując bliską współpracę z Fundacją Kultury WOBEC. 

III edycja konkursu zostanie ogłoszona na przełomie 3 i 4 kwartału bieżącego roku. 

Podjęliśmy również decyzję, aby wprowadzić zmianę w konkursie, rozdzielając go na dwie osobne kategorie wiekowe:

  • konkurs dla młodzieży młodszej: 13-15 lat
  • konkurs dla młodzieży starszej: 16-26 lat 

Niebawem opublikujemy więcej szczegółów na temat konkursu.

Już teraz wiemy, że

  1. na laureatów pierwszego miejsca w konkursie czekać będzie atrakcyjna nagroda pieniężna.

  2. Najlepsze opowiadania zostaną opublikowane w monografii pokonkursowej wydanej drukiem.

  3. Redakcja naszego Miesięcznika gwarantuje wyróżniającym się młodocianym autorom stałą promocję i wsparcie w rozwoju swojego warsztatu literackiego.

  4. Pewną formą nagradzania najlepszych jest możliwość autorskich książkowych debiutów literackich nakładem naszego miesięcznika, zobacz >>> http://e-kreatywni.eu/index.php/wydawnictwo

popularne_nr25

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation