Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej Mutuus) ISSN: 2564-9583
pozytywni-kreatywni-solidarni | positive-creative-solidarity |позитивная-творческая-солидарность 

najczęściej czytane w numerze: 

(UWAGA! Poniższe dane nie są jednoznaczne,  dlatego specjalnie wyświetlamy datę publikacji. Data publikacji ma znaczący wpływ na ilość odsłon każdej pozycji. Poszczególne pozycje publikowane są w różnych dniach danego miesiąca i tym samym starsze mają szansę mieć większą ilość wejść. Po zamknięciu numeru z biegiem czasu różnice te będą coraz mniej znaczące,  ale ranking odsłon nigdy w pełni zrównoważony)

Responsywnie coraz lepiej

W minionym miesiącu mimo sporego nawału prac pracowaliśmy intensywnie nad modyfikacją wizualizacji w sieci naszego miesięcznika. Jego sposób wizualizacji był mało czytelny dla urządzeń mobilnych i wyświetlaczy o mniejszych rozmiarach. 
Obecnie zmodyfikowaliśmy sposób wizualizacji naszego miesięcznika oraz układu treści aby nie tylko teoretycznie spełniał wymogi responsywności, ale było to również użyteczne.

Z dniem dzisiejszym udało nam się poprawić sposób wyświetlania dla wszystkich urządzeń co nie znaczy, że już jesteśmy w pełni zadowoleni z uzyskanego efektu. Będziemy nadal pracować nad wizualizacją miesięcznika i otwarci jesteśmy na wszelkie uwagi. 

Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące optymalizacji dostępu do naszego miesięcznika prosimy o podzielenie się nimi z nami.

popularne_nr25

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation