Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej Mutuus) ISSN: 2564-9583
pozytywni-kreatywni-solidarni | positive-creative-solidarity |позитивная-творческая-солидарность 

najczęściej czytane w numerze: 

(UWAGA! Poniższe dane nie są jednoznaczne,  dlatego specjalnie wyświetlamy datę publikacji. Data publikacji ma znaczący wpływ na ilość odsłon każdej pozycji. Poszczególne pozycje publikowane są w różnych dniach danego miesiąca i tym samym starsze mają szansę mieć większą ilość wejść. Po zamknięciu numeru z biegiem czasu różnice te będą coraz mniej znaczące,  ale ranking odsłon nigdy w pełni zrównoważony)

Nominacja dla Krystyny Grys: Osobowość roku

 Z wielką radością informujemy, że poetka z Leszna Krystyna Grys otrzymała nominację Kapituły Redakcyjnej GŁOSU WIELKOPOLSKIEGO do tytułu Osobowość Roku 2018 w kategorii Kultura.

 List potwierdzający nominacje można zobaczyć lub pobrać pod adresem: http://plikoskop.polskapress.pl/OR/PO/401471_Nominacja_Pani_Krystyna_Grys.pdf 

Aktualne wyniki głosowania Czytelników można znaleźć pod adresem www.gloswielkopolski.pl/osobowosc, a ważne informacje dla nominowanych y pod adresem: www.gloswielkopolski.pl/informacja.

Pani Krysiu! GRATULUJEMY NOMINACJI.

Równocześnie GORĄCO zachęcamy do oddawania głosów na Panią Krystynę. 

Nie bez powodu jest jednym z ważniejszych artystów związanych z naszym miesięcznikiem. Nasz wielki szacunek i podziw wzbudza jej nieustanne dzielenie się sobą z młodym pokoleniem i mocne wspieranie, aż do rangi opiekuńczej przyjaźni  młodych pozytywnych, kreatywnych i solidarnych. To właśnie Pani Krystyna pozyskała dla nas swoje podopieczne Danusię Sikorską oraz Roxanę Lewandowską.

 

popularne_nr25

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation