Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej Mutuus) ISSN: 2564-9583
pozytywni-kreatywni-solidarni | positive-creative-solidarity |позитивная-творческая-солидарность 

najczęściej czytane w numerze: 

(UWAGA! Poniższe dane nie są jednoznaczne,  dlatego specjalnie wyświetlamy datę publikacji. Data publikacji ma znaczący wpływ na ilość odsłon każdej pozycji. Poszczególne pozycje publikowane są w różnych dniach danego miesiąca i tym samym starsze mają szansę mieć większą ilość wejść. Po zamknięciu numeru z biegiem czasu różnice te będą coraz mniej znaczące,  ale ranking odsłon nigdy w pełni zrównoważony)

Nowe narzędzie publikacji wideo

Technologia się ustawicznie rozwija i dysponujemy coraz lepszymi narzędziami cyfrowymi dla swojej ekspresji. W dniu dzisiejszym zainstalowaliśmy nowy responsywny moduł, który umożliwia publikowanie pojedynczego wideo lub listy odtwarzania filmów jakie są umiejscowione nie tylko na serwerze lokalnym ale gdziekolwiek w sieci www.

Niezorientowanym wyjaśniamy, że termin RESPONSYWNY określa dynamiczne dostosowywanie się do wyświetlaczy o dowolnej wielkości. Responsywne narzędzia (lub serwisy internetowe) to takie, które ..rozpoznają'' rodzaj wyświetlacza na jakim są odtwarzane i dostosowują i optymalizują sposób wyświetlania oglądanej treści do rozdzielczości wyświetlacza.


Nie sposób codziennie śledzić wszystkie nowe możliwości jakie się pokazują i stają się dla nas dostępne. Najczęściej wynajduje się je wtedy, kiedy jest potrzeba znalezienia rozwiązania dla konkretnej sytuacji.

Ten moduł wyszukaliśmy aby opublikować film do relacji Marcina Zaród z ich licealnego nowego projektu i wyświetlenia poniższego filmu:

popularne_nr25

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation