Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej Mutuus) ISSN: 2564-9583
pozytywni-kreatywni-solidarni | positive-creative-solidarity |позитивная-творческая-солидарность 

najczęściej czytane w numerze: 

(UWAGA! Poniższe dane nie są jednoznaczne,  dlatego specjalnie wyświetlamy datę publikacji. Data publikacji ma znaczący wpływ na ilość odsłon każdej pozycji. Poszczególne pozycje publikowane są w różnych dniach danego miesiąca i tym samym starsze mają szansę mieć większą ilość wejść. Po zamknięciu numeru z biegiem czasu różnice te będą coraz mniej znaczące,  ale ranking odsłon nigdy w pełni zrównoważony)

Redakcyjny armagedon opanowany

Dopiero dzisiaj w godzinach rannych udało nam się opanować ,,armagedon'' awarii systemowych naszego miesięcznika. Przez minione dwie doby walczyliśmy wiele godzin nad naprawieniem systemu, który uległ awarii i błędnie generował treść naszego miesięcznika. Sytuację uratowało odtworzenie kopii bezpieczeństwa sprzed awarii. Nasz system jest zabezpieczony generowaniem każdej nocy automatycznej kopii bezpieczeństwa Jest ona  przechowywana przez 2 doby. Tym samym w każdej chwili istnieje możliwość odtworzenia danych z jednego lub dwóch dni wstecz.

Niezależnie od otworzenia stanu wcześniejszego z kopii bezpieczeństwa udało nam się zlokalizować przyczynę awarii. Pozwoli to na wyeliminowanie możliwości tego rodzaju zdarzeń w przyszłości. 

Obecnie kontynuujemy prace nad optymalizowaniem sposobu wyświetlania naszych serwisów na urządzeniach mobilnych.

popularne_nr25

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation