Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej Mutuus) ISSN: 2564-9583
pozytywni-kreatywni-solidarni | positive-creative-solidarity |позитивная-творческая-солидарность 

najczęściej czytane w numerze: 

(UWAGA! Poniższe dane nie są jednoznaczne,  dlatego specjalnie wyświetlamy datę publikacji. Data publikacji ma znaczący wpływ na ilość odsłon każdej pozycji. Poszczególne pozycje publikowane są w różnych dniach danego miesiąca i tym samym starsze mają szansę mieć większą ilość wejść. Po zamknięciu numeru z biegiem czasu różnice te będą coraz mniej znaczące,  ale ranking odsłon nigdy w pełni zrównoważony)

Finał III edycji KONKURSU LITERACKIEGO

3 edycja Ogólnopolskiego Konkurs Literackiego im. Bolesława Prusa na opowiadanie młodzieży.

Mamy już werdykt JURY 3 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Bolesława Prusa.

Z powodów proceduralnych opublikujemy go w naszym miesięczniku w dniu 3 czerwca w późnych godzinach wieczornych lub dzień później, dnia 4 czerwca w godzinach rannych.

O wynikach konkursu powiadomimy również drogą mailową wszystkich uczestników konkursu. (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

W związku z ograniczeniami związanymi z pandemią odwołaliśmy uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w Gdańsku. W zamian tego zorganizujemy podsumowanie konkursu w formie webinaru on-line transmitowanego na żywo z Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku w jakim będą mogli brać udział on line zainteresowani autorzy nadesłanych prac. Całość zamierzamy transmitować na żywo na kanał EYIA na Youtube. O terminie sieciowego spotkania poinformujemy niebawem.

popularne_nr25

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation