#zostańwdomu

autorzy naszego miesięcznika

UWAGA! Wykaz autorów w obecnej wersji doszedł do progu krytyczności optymalnego wyświetlania. W pierwszej połowie 2020 r. systematycznie będą przeprowadzane zmiany w sposobie prezentacji listy autorów naszego miesięcznika. ZOBACZ WIĘCEJ: TUTAJ

Piotr Kotas

- pianista, kompozytor, aranżer, producent. Absolwent Katowickiej Akademii Muzycznej, wydziału Jazzu i muzyki rozrywkowej.

Twórca muzyki do spektakli „Tego Betlejem nie ma na mapach”, „Nie lękajcie się”, „Misterium Męki Pańskiej”, musicalu “Jak Ogień”, czy opery „Margaret”.

Tworzy muzykę do spektakli teatralnych, filmów oraz gier komputerowych. Autor muzyki do filmu „Larp” w reż. Kordiana Kądzieli.

Jako kopista i redaktor muzyczny, współpracuje z czołowymi wydawnictwami w Polsce m.in. Polskie Wydawnictwo MuzyczneNarodowy Instytut Fryderyka Chopina, EUFONIUM.

Jest pianistą zespołu Chwila Nieuwagi, którego utwór „Brzimy” promuje spektakl DRACH.

Jako aranżer i pianista współpracuje z chorzowskim Teatrem Rozrywki, zespołem CarrantuohillTeatr Miejski w GliwicachZespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny oraz wieloma artystami z Polski, Francji, Austrii, Kanady i USA.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci. Pasjonat recyclingu, nie tylko muzycznego.

 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation