autorzy naszego miesięcznika

UWAGA! Wykaz autorów w obecnej wersji doszedł do progu krytyczności optymalnego wyświetlania. W pierwszej połowie 2020 r. systematycznie będą przeprowadzane zmiany w sposobie prezentacji listy autorów naszego miesięcznika. ZOBACZ WIĘCEJ: TUTAJ

Agata Grzybek

Studiuję filmoznawstwo i wiedzę o nowych mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Od małego pasjonuję się sztuką – lubię zarówno krążyć po muzeach jak i sama sięgać po pędzel czy ołówek. Dorastałam otoczona muzyką, dziełami kinematografii i literaturą. Tą ostatnią najpierw poznawałam dzięki rodzicom, którzy czytali na głos mnie i trzem starszym siostrom. Później sama zaczęłam sięgać po książki, a jeszcze później – pisać.

Staram się nigdy nie ograniczać. Czytam wszystko, co tylko wpadnie mi w rękę, rysuję każdą techniką, piszę o tym, o czym mam akurat ochotę. Nie chcę być jedną z tych osób, które nie wystawiają nosa poza obręb danego gatunku. W marcu 2018 roku wydałam pierwszą książkę. Jest to młodzieżowa powieść fantasy pod tytułem Nienasyceni.

Pasjonuję się też łyżwiarstwem figurowym, muzyką, kulturoznawstwem i nauką języków obcych. Uwielbiam koty. W codziennym życiu duże znaczenie ma dla mnie pojęcie tolerancji, feminizmu i przemian społecznych dwudziestego pierwszego wieku.Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation