autorzy naszego miesięcznika

UWAGA! Aktualnie trwają prace techniczne nad poprawnością wyświetlania się bieżącej strony w urządzeniach mobilnych. Istnieje konieczność przeredagowania każdej pozycji w tym zestawie, a to może potrwać jakiś czas, Niedawno zauważyliśmy, że w urządzeniach mobilnych układ zestawu autorów niekorzystnie ,,rozjeżdża się''. Wymaga to korekty.

Beata Śliwińska

Beata Śliwińska - awatar

Beata jest aktorką Teatru VARIETE w Krakowie oraz pracownikiem Szkoły Aktorsko-Wokalnej w Krakowie. Jest absolwentką kierunki AKTORSTWO na PWST w Krakowie. 

Jest również absolwentka Warsztatów Aktorskich Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety. Studiowała też „animację społeczno-kulturalną” na: Uniwersytet Śląskim w Cieszynie.

W minionych latach związana równiez z kreatywnymi obozami INTERKAMP BTA Kompas w Gdańsku. 

Należy do grupu młodych artystów, którzy stali się bezpośrednią inspiracją powołania do życia galerii liderów CrEUro: Kratywny Europejczyk: Pozytywny, Kreatywny, Solidarny. Jest jedną z pierwszych laureatek tego honoreogo tytułu. Zobacz: http://mutuus.eu/index.php/creuro-reaktywacji-ciag-dalszyPlease publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation