autorzy naszego miesięcznika

UWAGA! Aktualnie trwają prace techniczne nad poprawnością wyświetlania się bieżącej strony w urządzeniach mobilnych. Istnieje konieczność przeredagowania każdej pozycji w tym zestawie, a to może potrwać jakiś czas, Niedawno zauważyliśmy, że w urządzeniach mobilnych układ zestawu autorów niekorzystnie ,,rozjeżdża się''. Wymaga to korekty.

Ania Walancik


Mam na imię Ania, uczęszczam do II klasy (2017 r - przypomnienie radacji) gimnazjum w Oświęcimiu.

Dość nietypowa ze mnie osoba. Słucham metalu, a jednocześnie uwielbiam poezję romantyków. Ubieram jasne ciuchy, a moim ulubionym kolorem jest czarny. Uwielbiam fast-foody, ale nienawidzę kebabów.

Muzyka to niejako  sens mojej egzystencji. Jest  dla mnie jak łamigłówka matematyczna, która ma wiele rozwiązań. Od 5 lat gram na gitarze, czasem  występuję na okolicznościowych imprezach. Cały czas się próbuję się doskonalić w tej dziedzinie.

I przede wszystkim - czytanie, pisanie! Książki są darmowym biletem do nowego świata, a pisanie pomaga mi wyrazić uczucia, wątpliwości. Piszę głównie teksty piosenek,  jakieś powiastki filozoficzne, recenzje książek, czy opowiadania.

Sukcesów za wiele nie mam, żyję jako skromna artystka. Jednak zdarzały się nagrody za konkursy religijne bądź czytelnicze, pochwał za talent też było całkiem sporo.Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation