autorzy naszego miesięcznika

UWAGA! Aktualnie trwają prace techniczne nad poprawnością wyświetlania się bieżącej strony w urządzeniach mobilnych. Istnieje konieczność przeredagowania każdej pozycji w tym zestawie, a to może potrwać jakiś czas, Niedawno zauważyliśmy, że w urządzeniach mobilnych układ zestawu autorów niekorzystnie ,,rozjeżdża się''. Wymaga to korekty.

Przemysława Jackowicz Korczyńska

Członek redakcji Miesięcznika MUTUUSDziennikarz EYIAGdańszczanka, młoda studentka, feministka, miłośniczka wszelkiej muzyki,
literatury oraz sztuki.

Uwielbia języki obce oraz podróże.
Początkująca tłumaczka z języka francuskiego na polski,
absolwentka pierwszego stopnia Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale instrumentalnym,
obecnie studentka filologii romańskiej (studia ;icencjackie)
oraz iberystyki (studia magisterskie) na Uniwersytecie Gdańskim.

Fagocistka oraz pianistka.

Jej przygoda z językami obcymi zaczęła się w klasie dwujęzycznej o profilu hiszpańskim w gdańskim III LO, a obecnie rozszerza swoje umiejętności lingwistyczne, ucząc się dodatkowo francuskiego oraz włoskiego.

Kocha adrenalinę, przygody, poznawanie nowych ludzi i ich kultury oraz zdobywanie różnorakich doświadczeń, a jednocześnie uwielbia dni, w których może zakopać się pod kołdrą z ciekawą książką, ulubioną muzyką i winem.

Marzy jej się odwiedzenie wszystkich krajów francuskojęzycznych i hiszpańskojęzycznych oraz przejście Camino de Santiago. 

Nie przepada za nudą i woli podjąć odważną decyzję niż żałować, że czegoś nie zrobiła.Gościliśmy Oliviera Rolina: pięćdziesiąta rocznica strajków we Francji / Przemysława Jackowicz Korczyńska

Paryż 1968 - Gdańsk 2018 / Przemysława Jackowicz Korczyńska

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation