autorzy naszego miesięcznika

UWAGA! Aktualnie trwają prace techniczne nad poprawnością wyświetlania się bieżącej strony w urządzeniach mobilnych. Istnieje konieczność przeredagowania każdej pozycji w tym zestawie, a to może potrwać jakiś czas, Niedawno zauważyliśmy, że w urządzeniach mobilnych układ zestawu autorów niekorzystnie ,,rozjeżdża się''. Wymaga to korekty.

Wiktoria Galińska

>

Chodzę do trzeciej klasy gimnazjum. Piszę odkąd pamiętam. To co najbardziej doceniam w tworzeniu opowieści to możliwość wykreowania zupełnie nowego świata, który ograniczony jest tylko przez moją wyobraźnię. Pisząc wyrażam siebie, uchylam rąbek mojej własnej rzeczywistości pełnej niezrozumiałych uczuć, wirujących myśli i rozmaitych poglądów.

 Moją pasją jest jeździectwo. Inteligentne, odrobinę przemądrzałe spojrzenie końskich oczu od zawsze mnie do siebie przyciągało. W wolnych chwilach gram na gitarze.

 Czytanie to nieodłączna część mojego życia. Z każdą nową książką przeżywam zupełnie inną, niesamowitą przygodę.

 Interesuję się także biologią. Od zawsze fascynowało mnie to jak duży wpływ na nasze życie ma mikroskopijnych rozmiarów komórka, której nawet nie dostrzegamy.Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation