autorzy naszego miesięcznika

UWAGA! Aktualnie trwają prace techniczne nad poprawnością wyświetlania się bieżącej strony w urządzeniach mobilnych. Istnieje konieczność przeredagowania każdej pozycji w tym zestawie, a to może potrwać jakiś czas, Niedawno zauważyliśmy, że w urządzeniach mobilnych układ zestawu autorów niekorzystnie ,,rozjeżdża się''. Wymaga to korekty.

Maria Latosińska

Społeczno-Kulturalny Miesięcznik Internetowy MUTUUS

Maria jest członkiem zespołu redakcyjnego naszego miesięcznika mutuus.eu/index.php/redakcja oraz dziennikarką European Youth Information Agency EYIA.

Maria, 17 lat. Chodzę do liceum do klasy humanistycznej. Zaczęłam czytać książki kiedy miałam 6 lat, moją pierwszą i wciąż ukochaną pozostaje seria o Harrym Potterze autorstwa J.K. Rowling. Oprócz tego w wolnym czasie próbuję swoich sił w pisaniu, spotykam się ze znajomymi i słucham muzyki- nie ograniczam się jeśli chodzi o gatunki, lubię wszystko od Iron Maiden, przez Dżem aż po Eda Sheerana. Bardzo chciałabym zdać maturę z matematyki i jeździć na wszystkie koncerty interesujących mnie zespołów. Dodatkowo, jestem wielką fanką pizzy z ananasem i naleśników ze szpinakiem.
Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation