#zostańwdomu

autorzy naszego miesięcznika

UWAGA! Wykaz autorów w obecnej wersji doszedł do progu krytyczności optymalnego wyświetlania. W pierwszej połowie 2020 r. systematycznie będą przeprowadzane zmiany w sposobie prezentacji listy autorów naszego miesięcznika. ZOBACZ WIĘCEJ: TUTAJ

Dominika Danieluk

Studentka socjologii w Poznaniu.  Jej pasją jest pisanie. Uwielbia przysiąść wieczorem przy komputerze bądź notatniku i po prostu zacząć pisać historie, jakie zrodzą się w jej głowie. Czuje się wtedy jak wierny skryba, opisujący czyjeś historie. W każdym opowiadaniu stara się, aby przeżycia bohaterów były jak najbardziej realne, aby czytelnik mógł w jakimś stopniu odczuć miotające postaciami uczucia.

Nie trzyma się schematów ani utartych szlaków w swoich historiach. Lubi próbować czegoś nowego i tworzyć coś innego niż wszyscy.
W internecie występuje pod pseudonimem DodoDan. Posiada własnego bloga, gdzie publikuje swoje opowiadania.
W 2017 r. ukazałą się drukiem jej debiutancka powieść Snowcastle. Dostępna jest również jako e-book w księgarniach internetowych.

Dominika jest również dziennikarką Europejskiej Młodzieżowej Agencji Informacyjnej (EYIA) oraz członkiem redakcji naszego miesięcznika. Należy do grupy młodych twórcó nominiwanych do tytyłu CrEUro, Kreatywny Europejczyk: Pozytywny, Kreatywny, Solidarny. 
      
 

 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation