#zostańwdomu

autorzy naszego miesięcznika

UWAGA! Wykaz autorów w obecnej wersji doszedł do progu krytyczności optymalnego wyświetlania. W pierwszej połowie 2020 r. systematycznie będą przeprowadzane zmiany w sposobie prezentacji listy autorów naszego miesięcznika. ZOBACZ WIĘCEJ: TUTAJ

Marzena Szkodo

Marzena Szkodo

Wychodzę z założenia, że opowiadać o muzyce to tak jak tańczyć coś o architekturze. Jednak przywykłam do braku wyboru w tej kwestii. Tak więc od 13 roku życia tworzę własne piosenki akustyczne. Chyba nie miałam wiele do gadania. Tak jakby to muzyka wybrała mnie, nie ja ją. Nikt mnie do niczego nie zachęcał, a mimo to wiem, że pójście inną drogą byłoby niemożliwe.
Klimat jest trochę folkowy, czasem bardziej indie rockowy. Gram na gitarze klasycznej. Tekstów zwykle nie spisuję, słowa same wchodzą do głowy. Gram też na kontrabasie, ale póki co odtwórczo. 
Ostatni rok spędziłam pracując jako kelnerka, grając po pubach i nagrywając trochę muzyki w Londynie. Podpisałam umowę z wytwórnią Downtown Artists, lecz dopiero wtedy zrozumiałam o co tak naprawdę chodzi z przysłowiem: „Umiesz liczyć? Licz na siebie!”. Mimo to, niczego nie żałuję. Wydałam pierwszy singiel Will you let me (dostępny na Spotify, amazon, iTunes, a także na moim koncie na www.soundcloud.com/marzenaszkodo). Obecnie pracuję nad pierwszym teledyskiem do piosenki I get it I’m gone. 
Od 2011 roku prowadzę kanał na youtube: https://www.youtube.com/user/omatkodosyc oraz stronę na facebooku: www.facebook.com/marzenaszkodo 


Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation