autorzy naszego miesięcznika

UWAGA! Aktualnie trwają prace techniczne nad poprawnością wyświetlania się bieżącej strony w urządzeniach mobilnych. Istnieje konieczność przeredagowania każdej pozycji w tym zestawie, a to może potrwać jakiś czas, Niedawno zauważyliśmy, że w urządzeniach mobilnych układ zestawu autorów niekorzystnie ,,rozjeżdża się''. Wymaga to korekty.

Jagienka Zając

autor: Jagienka Zając


- nauczyciel w MSP 6 w Knurowie. Absolwentka Edukacji Muzycznej, Animacji Społeczno-Kulturalnej, menedżer kultury oraz pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny.  Instruktor wokalny oraz gry na pianinie. Od najmłodszych lat śpiewa i tańczy. Laureatka kilkudziesięciu festiwali piosenki w kraju i poza jego granicami. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas obozów artystycznych INTERKAMP organizowanych przez BTA KOMPAS. Zawsze uśmiechnięta i pogodna, swoją energią stara się zarażać innych i dzielić swoją pasją. 
 

Jagienka należy do grona młodych kreatywnych artystów nominowanych przez redakcję EYIA oraz Wobec do tytułu CrEUro - Kreatywny Europejczyk: Pozytywny, Kreatywny, Solidarny


Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation