autorzy naszego miesięcznika

UWAGA! Aktualnie trwają prace techniczne nad poprawnością wyświetlania się bieżącej strony w urządzeniach mobilnych. Istnieje konieczność przeredagowania każdej pozycji w tym zestawie, a to może potrwać jakiś czas, Niedawno zauważyliśmy, że w urządzeniach mobilnych układ zestawu autorów niekorzystnie ,,rozjeżdża się''. Wymaga to korekty.

Anna Szczurek


Uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika  w Krośnie o profilu biologiczno-chemiczno-fizycznym.

W roku szkolnym 2016/17 stypendystka Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci, a także stypendystka Fundacji Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich "Porozumienie bez barier" oraz stypendystka Prezydenta Miasta Krosna.

Nagrodzona w czterech edycjach Krośnieńskiego Konkursu Literackiego.

Buntownicza dusza artystki o zainteresowaniach przyrodniczych.

W wolnych chwilach tworzy opowiadania z nutą egzystncjalno-filozoficzną oraz wiersze ze szczyptą irracjonalizmu i pesymizmu.

Poszukująca swojego miejsca w świecie, aspirująca do bycia najlepszą możliwą wersją siebie i jednocześnie bycia najlepszą z najlepszych.

Nie boi się wyzwań i trudnych zadań, rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki. Aspiruje do studiowania na najlepszych uczelniach, jakie tylko uda się jej podbić. Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation