Uwaga! Nasz miesięcznik od dnia 21 lipca 2022 r. nie jest już widziany za pomocą protokołu https i jest obsługiwany zwykłym http. Redakcja nie przedłużyła usługi SSL dla miesięcznika z powodu wzrostu kosztów jego utrzymania. 

autorzy i liderzy CrEUro w naszym miesięczniku

на солідарність з Україною  | solidarni z Ukrainą | солидарны с украиной

Aleksandra Konieczna
(
REDAKCJA MIESIĘCZNIKA)

 

Ola jest dziennikarką Europejskiej Młodzieżowej Agencji Informacyjnej (EYIA) oraz należy do składu redakcji naszego miesięcznika. W redakcji pełni obowiązki zastępcy redaktora naczelnego. Należy do grupy młodych twórców, nominowanych do tytułu CrEUro, Kreatywny Europejczyk: Pozytywny, Kreatywny, Solidarny. 

(ona/jej)

Z zawodu jestem terapeutką zajęciową, a obecnie również studentką filologii polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Moje pierwsze dzieło literackie powstało, gdy miałam sześć lat. Nadałam mu miano książki, ale niestety już nigdy nie poznamy jego treści, gdyż zaginęło. 

Słowo pisane cenię ogromnie, a co do mówionego – uważam, że dążenie do równowagi między mówieniem a milczeniem jest niezbędne do poznania tajemnic rzeczywistości. W hałasie, chaosie i pędzie łatwo zagubić nie tylko siebie, ale też innych ludzi, zwłaszcza tych, którzy mówią cicho albo nie mówią wcale – a przecież to nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia! 

Poza pisaniem moją pasją jest łyżwiarstwo figurowe, kiedyś grałam na gitarze i ukulele, ubóstwiam uporządkowany świat matematyki.

 

 

 

graficzny identyfikator działu FELIETONY

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation