Uwaga! Nasz miesięcznik od dnia 21 lipca 2022 r. nie jest już widziany za pomocą protokołu https i jest obsługiwany zwykłym http. Redakcja nie przedłużyła usługi SSL dla miesięcznika z powodu wzrostu kosztów jego utrzymania. 

autorzy i liderzy CrEUro w naszym miesięczniku

на солідарність з Україною  | solidarni z Ukrainą | солидарны с украиной

Małgorzata Poręba

Skończyła studiować sztukę pisania na Uniwersytecie Śląskim, by zaraz wybrać się na nowy kierunek magisterski - twórcze pisanie i marketing wydawniczy.

Próbuje swoich sił w pisaniu rymowanych bajek dla dzieci, które były już czytywane w przedszkolach katowickich w ramach akcji "Czytanie na... ekranie" oraz w bajkowym podcaście, poza tym rozwija też poetyckie konto na Instagramie z krótkimi, zabawnymi wierszykami na każdy dzień (https://www.instagram.com/wierszykowniaa/).

Preferuje jednak prozę; ma już na koncie jedną, pełną groteski książkę (urban fantasy - young adult), pierwszą z planowanej serii, i od niedawna dąży do jej wydania.

Poza pisarstwem zajmuje się również w ramach hobby amatorskim rysowaniem m.in. portretów stylem realistycznym.

Aktualnie dorabia sobie jako korektorka. Marzy o prawdziwym zawodzie pisarskim, choć wie, że do tego długa droga. Ale nie zamierza się poddawać!


 

W naszym miesięczniku:

 

graficzny identyfikator działu FELIETONY

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation