Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej MUTUUS) nie jest podmiotem prawa gospodarczego a WIRTUALNA KSIĘGARNIA prowadzona przez redakcję jest jedynie pośrednikiem między wydawcą a autorami wydanych książek, którzy są właścicielami wszystkich praw autorskich wydanych książek, w tym praw materialnych. Zobacz więcej: JAK TO DZIAŁA

UWAGA! Mecfanizmy techniczne księgarni działają w trybie testowym. Gdyby zdarzyło się, że po zgłoszeniu zamówienia książki zamawiający nie dostał zwrotnej odpowiedzi w przeciągu 3 dni prosimy o pilne powiadomienie o tym redakcję miesięcznika.

OBECNIE DOSTĘPNE KSIĄŻKI:

KUP KSIĄŻKĘ: No funciona / Roxana Lewandowska

    

 

Roxana Lewandowska
non funciona

Copyright © Roxana Lewandowska
Málaga / Leszno 2018
Ilustracje oraz okładka: Roxana Lewandowska

Redakcja techniczna: Jan Jackowicz – Korczyński
Druk: POLISH DRUK, 85-758 Bydgoszcz, ul. Przemysłowa 34
Wyd.: Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI

(dawniej MUTUUS)  e-kreatywni.eu
WYDANIE 1

94 s., 14,8 21 cm.
ISBN: 978-83-950721-0

Więcej o tomiku zobacz: TUTAJ

Dane zamówienia wysłanym poniższym formularzem przekierowywane są bezpośrednio do autorki książki bez pośrednictwa redakcji naszgo miesięcznika.
Zgłoszenie zamówienia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez autora książki dla celów realizacji transakcji.

Autor deklaruje zwrotnie odpowiedzieć e-mailem na każde złożone zamówienie w celu dookreślenia sposobu płatności oraz dostarczenia nabywanej pozycji książkowej. 


W sytuacji awaryjnej, jeśli autor nie odpowie na zamówienie w przeciągu 6 dni prosimy o powiadomienie o zaistniałej sprawie redakcję naszego miesięcznika. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation