KUP KSIĄŻKĘ: Nie będziesz pamiętać / Justyna Luszyńska

Drukuj

    

    Nie będziesz pamiętać - Justyna Luszyńska.

Nie jest to zwyczajny tomik poezji. W czterech rozdziałach (Kochamy, Żyjemy, Cierpimy, Tworzymy) znajdziemy oczywiście wiersze, lecz przy każdym z nich widnieje wskazówka, która może pomóc przy interpretacji, by czytelnik nie musiał zastanawiać się "co autor miał na myśli".

Dysponentem całego nakładu książki jest jej autorka Justyna Luszyńska. Książkę można nabyć bezpośrednio u niej  wypełniając poniższy formularz zamówienia lub za pośrednictwem ALLEGRO pod adresem: https://allegro.pl/oferta/nie-bedziesz-pamietac-justyna-luszynska.

Dane zamówienia wysłanym poniższym formularzem przekierowywane są bezpośrednio do autorki książki bez pośrednictwa redakcji naszgo miesięcznika.
Zgłoszenie zamówienia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez autora książki dla celów realizacji transakcji.

Autor deklaruje zwrotnie odpowiedzieć e-mailem na każde złożone zamówienie w celu dookreślenia sposobu płatności oraz dostarczenia nabywanej pozycji książkowej. 


W sytuacji awaryjnej, jeśli autor nie odpowie na zamówienie w przeciągu 6 dni prosimy o powiadomienie o zaistniałej sprawie redakcję naszego miesięcznika.