Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej MUTUUS) nie jest podmiotem prawa gospodarczego a WIRTUALNA KSIĘGARNIA prowadzona przez redakcję jest jedynie pośrednikiem między wydawcą a autorami wydanych książek, którzy są właścicielami wszystkich praw autorskich wydanych książek, w tym praw materialnych. Zobacz więcej: JAK TO DZIAŁA

UWAGA! Mecfanizmy techniczne księgarni działają w trybie testowym. Gdyby zdarzyło się, że po zgłoszeniu zamówienia książki zamawiający nie dostał zwrotnej odpowiedzi w przeciągu 3 dni prosimy o pilne powiadomienie o tym redakcję miesięcznika.

OBECNIE DOSTĘPNE KSIĄŻKI:

KUP KSIĄŻKĘ: Nie będziesz pamiętać / Justyna Luszyńska

    

    Nie będziesz pamiętać - Justyna Luszyńska.

  • Oprawa - miękka
  • Ilość stron - 134
  • Rozmiar: 210x148x10
  • ISBN: 978-83-950721-3
  • Rok wydania: 2019
  • Wydawnictwo: Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI
  • CenaL 20 zł. + koszty wysyłki

Nie jest to zwyczajny tomik poezji. W czterech rozdziałach (Kochamy, Żyjemy, Cierpimy, Tworzymy) znajdziemy oczywiście wiersze, lecz przy każdym z nich widnieje wskazówka, która może pomóc przy interpretacji, by czytelnik nie musiał zastanawiać się "co autor miał na myśli".

Dysponentem całego nakładu książki jest jej autorka Justyna Luszyńska. Książkę można nabyć bezpośrednio u niej  wypełniając poniższy formularz zamówienia lub za pośrednictwem ALLEGRO pod adresem: https://allegro.pl/oferta/nie-bedziesz-pamietac-justyna-luszynska.

Dane zamówienia wysłanym poniższym formularzem przekierowywane są bezpośrednio do autorki książki bez pośrednictwa redakcji naszgo miesięcznika.
Zgłoszenie zamówienia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez autora książki dla celów realizacji transakcji.

Autor deklaruje zwrotnie odpowiedzieć e-mailem na każde złożone zamówienie w celu dookreślenia sposobu płatności oraz dostarczenia nabywanej pozycji książkowej. 


W sytuacji awaryjnej, jeśli autor nie odpowie na zamówienie w przeciągu 6 dni prosimy o powiadomienie o zaistniałej sprawie redakcję naszego miesięcznika. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation