Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej Mutuus) ISSN: 2564-9583
pozytywni-kreatywni-solidarni | positive-creative-solidarity |позитивная-творческая-солидарность 

numer 32 (zamknięty w dniu 1 października 2019 r.)
  >>> w układzie chronologicznym
  >>> w układzie alfabetycznym 
  >>> popularność

  >>> zobacz wcześniejsze numery

Szkoła może umrzeć, edukacja nigdy / Jarek Szulski

(tytuł od redakcji, tekst autora)

Obraz może zawierać: tekst

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Uczennice i Uczniowie.

Po odejściu z systemu edukacji, w w którym przez kilkanaście lat pracowałem ze wspaniałą, bardzo wymagającą młodzieżą, zdecydowałem się uruchomić zupełnie nowy program rozwojowy dla młodzieży. Będzie to coś zupełnie innego co do tej pory Państwo znacie, coś to wydaje mi się dziś szczególnie potrzebne młodemu pokoleniu, a może i nam wszystkim. To będzie moje nowe miejsce realizacji mojej pasji i pracy z młodymi ludźmi. Zajrzyjcie tu czasem, proszę.

https://www.facebook.com/shift12345/

http://www.shift12345.pl/


Wraz z Przyjaciółmi i partnerami, wspaniałymi profesjonalistami w swoich dziedzinach, zaoferujemy programy rozwojowe dla młodzieży w wieku 14-19 lat, oparte o klasyczną i ugruntowaną wiedzę psychologiczną oraz rozwoju człowieka. Będzie to powrót do podstawowych potrzeb człowieka: samoakceptacji, wiary w siebie, przyjaźni, umiejętności okazywania uczuć. W całkowitym skupieniu na drugim człowieku. Niezwykły trening relacyjnej WRAŻLIWOŚCI, osobistej SIŁY i ODPORNOŚCI. Młodzi otrzymają coś w rodzaju softwaru, który pozwoli i przetrwać i rozwijać się we współczesnym świecie.


Dzięki temu doświadczeniu Twój kontakt z drugim człowiekiem może stać się podróżą do kolorowego świata. Może mieć charakter specyficznej, osobistej przygody. Przygody - ponieważ zawiera element ryzyka oraz prowadzi w nieznane.

Serdecznie zapraszam, szczegóły wkrótce
Jarek Szulski

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation