Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej Mutuus) ISSN: 2564-9583
pozytywni-kreatywni-solidarni | positive-creative-solidarity |позитивная-творческая-солидарность 

obecnie numer 30 jest REDAGOWANY, jego redakcja zostanie zamknięta w dniu 1 września 2019 r.
  >>> w układzie tematycznym
  >>> w układzie chronologicznym
  >>> w układzie alfabetycznym 
  >>> popularność

  >>> zobacz wcześniejsze numery

Edugadki, czyli podkasty w edukacji / Marcin Zaród

Corocznie, w pierwszych dniach letniej przerwy wakacyjnej odbywa się w Warszawie konferencja INSPIR@CJE organizowana przez portal edukacyjny https://edunews.pl/. 

Materiały po konferencyjne mają zastrzeżone prawa autorskie i oznaczone są znakiem ©. Ponieważ zapisy poszczególnych wystąpień konferencyjnych udostępnione są w serwisie YOUTUBE na podstawie standardowej licencji Youtube pozwala to nam publikowanie wybranych przez nas wystąpień metodą osadzania kodu. 
Poniżej w ten sposób  publikujemy wystąpienie Marcina Zaroda z Tarnowa na tegorocznej konferencji.W świecie edukacji potencjał wykorzystania podcastów jest naprawdę ogromny. Z jednej strony to doskonałe narzędzie do rozwoju zawodowego nauczyciela i zdobywania najnowszych informacji o aktualnych trendach edukacyjnych i inspirujących edukatorach-praktykach, a z drugiej podcasty mają ogromny potencjał jeśli zaproponuje się ich tworzenie samym uczniom.

Poniżej wystąpienie Marcina Zaróda, nauczyciela języka angielskiego z 5 LO w Tarnowie, członka społeczności Superbelfrzy RP, który opowiada o tym, jak wykorzystuje podcasty z edukacji.

*** Konferencja INSPIR@CJE 2019 odbyła się w Warszawie (27-28 czerwca 2019).

Partner merytoryczny: Superbelfrzy RP / Superbelfrzy Mini Partnerzy: Brainly, Fundacja Orange, Katalyst Education, Learnetic, Microsoft, Skriware, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń.

Partnerzy medialni: Głos Nauczycielski, Wokół Szkoły, Edustore.eu.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation